درباره ما

چرا شرکت هورسان ایمن بهنیا ؟

مجموعه فنی مهندسی بهنیا با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده اماده خدمت رسانی در حوزه ایمنی و اتش نشانی در زمینه های مشاوره،طراحی،تامین کالا و نصب و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفا حریق در ابعاد ملی و بین المللی میباشد.

مشاوره های مالی و فنی  تخصصی انجام شده توسط مدیران شکت برای پروژه های عظیم صنعتی و ساختمانی  از عوامل اصلی تمایز شرکت هورسان ایمن بهنیا با سایر مجموعه هاست.

مهندسان شرکت هورسان ایمن بهنیا با به کار گیری جدید ترین و بروز ترین روش ها و ابزار های طراحی و گذراندن دوره های بین المللی طراحی سیستم های اعلام و اطفا حریق ،کارآمد ترین و دقیق ترین سیستم را متناسب با نوع پروژه پیشنهاد می دهند.

تیم تخصصی بازرگانی و فروش مجموعه هورسان ایمن بهنیا قادر به تهیه و فراهم کردن انواع برندهای تولید داخل و برند های وارداتی در زمینه اعلام و اطفا حریق  میباشند.

مهندسین و تکنسین های زبده و آموزش دیده مجموعه هورسان ایمن بهنیا ،با در اختیار داشتن دانش فنی بالا اماده خدمت رسانی در زمینه نصب و راه اندازی انواع سیستم های اعلام و اطفا حریق بسیاری از برند های روز دنیا اعم از وارداتی و داخلی می باشند.

تاریخچه شرکت بهنیا

مدیران مجموعه فنی مهندسی بهنیا دارای سابقه ای بیش از بیست سال در زمینه انواع سیستم های ایمنی و آتش نشانی اعم از سیستم های اعلام حریق و اطفا حریق و سیستم F&G می باشند.

اهداف شرکت بهنیا

هدف اصلی مجموعه فنی مهندسی بهنیا تامین ایمنی دربرابر حریق در ابعاد و اندازه های ملی و بین المللی می  باشد.

مجموعه بهنیا با تکیه بر توان مهندسان و دانش فنی مدیران ،امید به ایجاد اینده ای درخشان در زمینه ایمنی و اتش نشانی دارد و این مهم با کوشش و تلاش فراوان تک تک اعضا این مجموعه بدست خواهد آمد.

از دیگر برنامه های پیش روی مجموعه فنی مهندسی بهنیا،انتقال دانش فنی مدیران ارشد و مهندسان برجسته ،جهت افزایش دانش و بالابردن مهارت های فنی و اجرایی مهندسان سایر ارگان ها و شرکت ها ، درراستای پیشرفت کلیه ی عزیزان فعال در این حوزه می باشد.

 

امید است که مجموعه هورسان ایمن بهنیا با هم اندیشی و تعامل با سایر فعالان این حوزه،بتواند گامی موثر در راستای تحقق اهداف بزرگ ملی و نمایان کردن نام ایران بعنوان کشور پیشرو در این حوزه بردارد.