Skip to main content

ما بهنیا هستیم

مرجع پیشرفته ترین سیستم های کنترل حریق در ایران ...

با شرکت بهنیا بیشتر آشنا شوید ...

مجموعه فنی مهندسی بهنیا با بهره گیری از کادری مجرب و آموزش دیده اماده خدمت رسانی در حوزه ایمنی و اتش نشانی در زمینه های مشاوره،طراحی،تامین کالا و نصب و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفا حریق در ابعاد ملی و بین المللی میباشد.

مشاوره های مالی و فنی تخصصی انجام شده توسط مدیران شرکت برای پروژه های عظیم صنعتی و ساختمانی از عوامل اصلی تمایز شرکت هورسان ایمن بهنیا با سایر مجموعه هاست.

مهندسان شرکت هورسان ایمن بهنیا با به کار گیری جدید ترین و بروز ترین روش ها و ابزار های طراحی و گذراندن دوره های بین المللی طراحی سیستم های اعلام و اطفا حریق ،کارآمد ترین و دقیق ترین سیستم را متناسب با نوع پروژه پیشنهاد می دهند.

تیم تخصصی بازرگانی و فروش مجموعه هورسان ایمن بهنیا قادر به تهیه و فراهم کردن انواع برندهای تولید داخل و برند های وارداتی در زمینه اعلام و اطفا حریق میباشند.

مهندسین و تکنسین های زبده و آموزش دیده مجموعه هورسان ایمن بهنیا ،با در اختیار داشتن دانش فنی بالا اماده خدمت رسانی در زمینه نصب و راه اندازی انواع سیستم های اعلام و اطفا حریق بسیاری از برند های روز دنیا اعم از وارداتی و داخلی می باشند.

ارتباط با ما

  • تلفن دفتر مرکزی : 8-02144221617

  • تهران، خیابان شیخ فضل اله جنوب ، خیابان سازمان آب، شماره 77

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تقدیرنامه ها

اهداف
شرکت بهنیا

هدف اصلی مجموعه فنی مهندسی بهنیا تامین ایمنی دربرابر حریق در ابعاد و اندازه های ملی و بین المللی می باشد.
مجموعه بهنیا با تکیه بر توان مهندسان و دانش فنی مدیران ،امید به ایجاد اینده ای درخشان در زمینه ایمنی و اتش نشانی دارد و این مهم با کوشش و تلاش فراوان تک تک اعضا این مجموعه بدست خواهد آمد.

از دیگر برنامه های پیش روی مجموعه فنی مهندسی بهنیا،انتقال دانش فنی مدیران ارشد و مهندسان برجسته ،جهت افزایش دانش و بالابردن مهارت های فنی و اجرایی مهندسان سایر ارگان ها و شرکت ها ، درراستای پیشرفت کلیه ی عزیزان فعال در این حوزه می باشد.

امید است که مجموعه هورسان ایمن بهنیا با هم اندیشی و تعامل با سایر فعالان این حوزه،بتواند گامی موثر در راستای تحقق اهداف بزرگ ملی و نمایان کردن نام ایران بعنوان کشور پیشرو در این حوزه بردارد.

برخی از مشتریان ما


شرکای تجاری


Business Partners